پادکست روانشناسی

برای من؛ ترافیک، ظرف‌شستن، پیاده‌روی، شلوغی اتوبوس، همه اینها تبدیل شده به فرصتی برای یادگرفتن.

پادکست های روانشناسی روان لاین را می‌توانید در کامپیوتر و یا تلفن همراه خود گوش کنید. برای شنیدن پادکست آموزشی مورد نظر روی آن کلیک کنید.

نشانه های خودکشی
تاثیرات آلودگی هوا بر روان
جلوی افکار مزاحم رو بگیر
ناامیدی و امیدواری
شادی و علت های آن شادی
رابطه سالم
بدغذایی و علت بد خوراکی کودکان
بدغذایی و علت بد خوراکی کودکان
بازی کامپیوتری برای کودکان خوب است؟
باید و نباید های بین والد و فرزند
افکار منفی و منشا درونی
با وابستگی بیش از حد فرزندم چه کنم ؟
دلایل علمی تکرار و یادآوری

پادکست چیست؟

اسم پادکست اولین بار توسط بن همرزلی در مقاله‌ی انقلاب شنیداری روزنامه‌ی گاردین در سال ۲۰۰۴ از ترکیب iPod (ابزار پخش دیجیتال) و Broadcast (پخش رادیویی) مطرح شد. پادکست یک روش ارائه‌ی محتوای صوتی -یا حتی تصویری- اینترنتی است که کاربران می‌توانند آن‌ را از اینترنت دانلود کرده و بشنوند. در واقع یکجور رادیوی اینترنتی است که می‌شود آن را بر روی پخش‌کننده‌های موسیقی دیجیتال، تلفن همراه یا کامپیوتر گوش کرد.

پادکست با رادیو چه فرقی میکند؟

یک فرق پادکست با رادیو همان فرقی است که نتفلیکس با شبکه‌های تلویزیونی قدیمی دارد؛ پادکست برای زندگی امروز طراحی شده و هر وقتی که مخاطب بخواهد برایش پخش می‌شود. بر خلاف رادیو که شما باید برنامه‌‌ی روزانه‌تان را تنظیم کنید تا در ساعت مقرر بتوانید یک بار برنامه‌ی مطلوبتان را بشنوید،‌ پادکستهای روانشناسی روان لاین خودشان را در اختیار شما می‌گذارد تا هر وقت و هر چند بار که خواستید، بشنویدشان.

تفاوت مهم دیگر بین پادکست و برنامه‌ی رادیویی این است که هم در فرمت و هم در زبان چهارچوب، پادکست انعطاف‌پذیرتر از رادیو است.

پادکست روانشناسی

شما میتوانید مجله های روانشناسی و ویدئو های آموزشی ما را مشاهده کنید.

همچنین میتوانید ویدئو و پاکست های فارسی ما را در آپارات دنبال کنید.