دسته بندی مشاوره متنی

برای مشاوره متنی، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید. پس از انتخاب نوع و مدت زمان آن وارد صفحه چت با مشاوره می شوید.

همچنین برای رزرو مشاوره تلفنی می توانید اینجا کلیک کنید.

دسته بندی مشاوره

مشاوره اعتماد به نفس

دسته بندی مشاوره افسردگی

مشاوره افسردگی

دسته بندی مشاوره فردی

مشاوره فردی

دسته بندی مشاوره خشم و مدیریت آن

مشاوره خشم و مدیریت آن

دسته بندی مشاوره پیش از ازدواج

مشاوره پیش از ازدواج

دسته بندی مشاوره زوج درمانی

مشاوره زوج درمانی

دسته بندی مشاوره خانواده

مشاوره خانواده

دسته بندی مشاوره زندگی مشترک و زناشویی

زندگی مشترک و زناشویی

دسته بندی مشاوره طلاق

مشاوره طلاق

مشاوره خیانت

مشاوره خیانت

مشاوره جنسی

مشاوره جنسی

وسواس فکری

مشاوره وسواس فکری

کودکان و نوجوانان

مشاوره کودکان و نوجوانان

صنعتی و سازمانی

مشاوره صنعتی و سازمانی

تحصیلی

مشاوره تحصیلی

ترک اعتیاد

مشاوره ترک اعتیاد

مشاوره متنی چیست؟

مشاوره متنی در واقع همان مشاوره از طریق چت است. مشاوره از طریق چت، محیطی برای کسانی که احساس نیاز به دریافت مشاوره دارند و می خواهند ناشناس باقی بمانند و یا با مشکلات خاصی مواجه هستند که گفتگوی حضوری با مشاور برایشان سخت است را فراهم میکند تا مسائل خود را با مشاوران متخصص درمیان گذاشته و پاسخی برای رفع مشکلات پیدا نمایند.

هم چنین مشاوره از طریق چت برای کسانی که در نقاط روستایی یا شهرستانهای کوچکی زندگی می کنند که دسترسی به مشاور متخصص برایشان میسر نیست و در عین حال نیاز به دریافت کمکهای تخصصی هستند یا حتی کسانی که در شهرهای بزرگ زندگی می کنند ولی به دلیل مشکلات حمل و نقل عمومی، ترافیک، مشکالت جسمانی و … قادر به مراجعه به مراکز حضوری نیستند و حتی هموطنان مقیم در سایر کشورها که می خواهند از مشاوری با فرهنگ قومی و ملی خود کمک دریافت کنند، روشی ساده و سودمند می باشد.
این روش به شما کمک می کند در مکان خصوصی و راحت خود (در منزل یا دفتر کار) به سهولت با متخصص و مشاور خود ارتباط برقرار کرده، فرایند مشاوره و درمان را طی نمایید.

روان لاین این امکان را برای کاربران خود فراهم کرده تا با کمترین هزینه در هر زمان، با انتخاب دسته بندی مشاوره مورد نظر از خدمات مشاوره متنی استفاده نمایند.

پس از انتخاب دسته بندی مشاوره ، یک صفحه چت خصوصی برای شما آماده می شود و می توانید در این صفحه برای مشاور خود پیغام بگذارید. این ویژگی اهمیت خیلی زیادی دارد، چرا که می توانید هر زمان که افکار یا احساسات آزار دهنده برایتان رخ می دهند، آن ها را به مشاور خود اطلاع دهید. مشاور نیز صفحه چت خود را بررسی می کند و پاسخ سوالات شما را می دهد و یا توضیحاتی برای شما ارائه می دهد.

پادکست روانشناسی

شما میتوانید مجله های روانشناسی، پادکست های روانشناسی و ویدئو های آموزشی ما را مشاهده کنید.

همچنین میتوانید ویدئو و پاکست های فارسی ما را در آپارات دنبال کنید.